Wieczór autorski w piwnicy

Wieczór autorski w „Piwnicy pod baranami”. Ponieważ MUZA wydała moją powieść „Byłaś serca biciem”. Prowadził Wacek Krupiński. Fajnie było się powygłupiać. W trakcie kapitalnie wykonane przez artystów piwnicznych piosenki z moimi tekstami. Dopiero potem, w „Planetarium” stało się, to co musiało się stać. Stół i przyjaciele. Wrócił żar młodości i nieumiarkowanie w konsumpcji darów Kany Galilejskiej.

Powieść, Piwnica, Notre Dame

Witam,

Nie wiedzieć czemu coraz rzadziej się spotykamy i wolnego czasu u każdego z nas coraz mniej. Za radą ludzi rozumnych, postanowiłem na stronie informować o ciekawych wydarzeniach, o tym co robię i co zamierzam zrobić.

Liczę, że zainteresowani zechcą napisać do mnie o sobie na adres manager@zbigniewksiazek.pl. Ten adres pozwoli menadżerowi odcedzić kawalerkę od nie kawalerki i dostawał będę jedynie te listy, które dostać pragnę. Na każdy odpiszę.

Wydawnictwo MUZA wydało moją powieść „Byłaś serca biciem”, w której wielu z was odnajdzie i siebie, i nie siebie. Oto trzy oceny moich przyjaciół, którzy książkę przeczytali.

Andrzej Seweryn:

Zbyszku Drogi!

Twoja powieść ubawiła mnie ogromnie. Jak mało kto poznałem znaczenie określenia „emigracja” oraz tego, że słowo „sukces” ma bardzo, bardzo wiele znaczeń… Nie zawsze takich, o jakich marzyliśmy, wkraczając na drogę sztuki.

Czytaj dalej...